Merginų grupių vadovių mokymai

2023.03.29

Labdaros ir paramos fondas „Frida“ organizuoja merginų grupių vadovių mokymus. Kviečiame dalyvauti moteris ir merginas, ne jaunesnes, negu 20 m. Mokymai skirti – tiek specialistėms (socialinėms darbuotojoms, socialinėms pedagogėms, psichologėms, jaunimo darbo organizatorėms) turinčioms grupių vedimo patirties, tiek naujokėms. Merginų grupių veiklą gali organizuoti savivaldybė, seniūnija, mokykla, nevyriausybinė organizacija, bendruomenės centras ir panašiai.
Mokymų metu gautos žinios yra pakankamos pradėti vesti praktines grupes! Teorinė medžiaga bus derinama su praktiniais užsiėmimais, tad grupių vadovės galės pačios pastebėti užduočių naudą, jas kartu aptarti ir vėliau pritaikyti savo vedamose merginų grupėse.
Merginų grupių vadovės išmoks identifikuoti įvairių socialinių grupių merginų problemas ir gaus inovatyvų įrankį jas spręsti grupinių užsiėmimų metu, atpažinti merginų pomėgius, gebėjimus bei skatinti juos realizuoti per įvairias išraiškos formas, atskleisti merginų teigiamas savybes.
Merginų įgalinimas ir demokratija yra pagrindiniai principai, kuriais remiasi metodika, tad daug dėmesio mokymo metu bus skiriama būtent tam. Programa yra efektyvus prevencinio darbo su paauglėmis iš įvairių socialinių grupių metodas. Jis padeda dirbti lygybės ir socialinių įgūdžių stiprinimo srityse, ir duoda akivaizdžiai matomų ir ilgalaikių rezultatų.
Mokymų trukmė 16 ak. val. (2 dienos). Mokymai sertifikuoti LR SADM kaip socialinių darbuotojų kvalifikacijos tobulinimo programa. Pabaigus mokymus išduodami pažymėjimai.

Telefonas informacijai 865052858