Miniseminaras „Skirtingi meilės vardai: nuo romantikos iki rizikos…”

2023.03.29

Ar meilė – tik tie išsvajotieji „drugeliai pilve“? O gal (anot Mikės Pūkuotuko) „meilė – duoti vietos laimei to, kurį myli“? O gal manote, kad be dramos (ir kančios) meilės nebūna? Ar pavydas – neabejotina meilės dalis ir jos įrodymas?
Šiame seminare sužinosite, ar yra teisingas meilės apibrėžimas. Kiek meilės rūšių suskaičiavo Aristotelis? Kuo trikampė meilės teorija skiriasi nuo „meilės trikampio“? Ką apie meilę sako medicina ir kas yra „meilės narkotikai“? Kodėl mūsų kultūroje klausimas: „Nužudyti ar vesti?“ ne toks jau ir retas, ir kodėl tai pavojinga? Kartu gilinsimės, kokie yra brandūs, o kokie nebrandūs santykiai, kodėl ir kada meilė tampa priklausomybe? Kada santykiais galima apsinuodyti“.
Taip pat, remdamiesi remdamiesi rež. Janinos Lapinskaitės audiovizualine metodine priemone – filmu „(Ne)eilinė moters istorija” analizuosime vyro ir moters santykių pradžią, kalbėsime apie tamsiausią meilės šešėlį – smurtą, jo priežastis, rūšis ir dinamiką. mokysimės atpažinti pirmuosius smurto ženklus santykiuose, sužinoti, kada gali padėti abiejų partnerių elgesio keitimas, o kada iš antykių reikia bėgti neatsigręžiant.
Seminaro lektorė – Daiva Baranauskė, santykių konsultantė, socialinė darbuotoja (socialinio darbo magistras, specializacija – smurtas artimoje aplinkoje bei šeimos bei santykių krizės, 15 m. patirtis).

Jeigu susidomėjote, telefono numeris pasiteiravimui 8 650 52858