Savanorių susitikimas

2023.03.14

Sparčiai artėja Baltojo Kaspino festivalis, ir FRIDOS komandai labai reikia savanorių pagalbos. Kviečiame visas ir visus, neabejingus smurto įveikimo klausimui, žmogaus teisių problematikai, mėgstančius kultūrinius/edukacinius renginius ir turinčius bent kiek laisvo laiko (ypač vakarais ir savaitgaliais)
Konkretūs darbai:
Jaunimui ir paaugliams (nuo 14 m.) reklamuoti festivalį (kabinti festivalio plakatus, išnešioti programėles, dalinti kvietimus), dalyvauti festivalio renginiuose (segti jų dalyviams baltus kaspinėlius – smurto įveikimo simbolius, dalinti skrajutes, atsakinėti į klausimus), prireikus prisidėti prie organizacinių dalykų.
Vyresnius/nes (amžius neribojamas), mėgstančius ir sugebančius generuoti idėjas bei veikti kartu kviečiame įsijungti į Festivalio organizavimo komandą ir patirti savo „kailiu“ kultūrinių – prevencinių renginių organizavimo „virtuvės“ subtilybes ir iššūkius.
YPATINGAI REIKIA pagalbos viešosios komunikacijos srityje: informacijos apie Festivalį kūrimas bei sklaida medijose ( pranešimų spaudai apie Festivalį bei atskirus jo renginius parengimas bei platinimas, interviu su atlikėjais bei kitų straipsnių rašymas), renginių fotografavimas, reportažų, reklaminių video kūrimas, renginių vedimas/moderavimas ir pan.
KUR? Kaunas ir Vilnius – pagrindiniai Festivalio miestai šiemet. Pagrindinės Festivalio veiklos vyks gyvai, tačiau dėl COVID-19 situacijos kai ką gali tekti perkelti į virtualią erdvę, taigi šios srities žinovai pagalbininkai taip pat bus labai reikalingi.
Kviečiame prisijungti prie „Baltojo kaspino” festivalio savanorių bei prašome paskleisti šį kvietimą savo draugų tarpe!
Registruotis į festivalio savanorius galite parašydami mums el. paštu: registracija.frida@gmail.com (subject: festivalio savanoris) iki lapkričio 15 d., informacija telelefonu 865052858, savanorių susitikimai vyksta Rotušės a. 26 Fonde FRIDA (III a.), susitikimų laikas trečiadieniais, bet gali būti derinamas ir individualiai.